0918 035 795 , gastro@gastropredaj.sk

www.gastropredaj.sk

Výroba web stránky www.lawp.sk

O nás

Vitajte na stránkach ponúkajúcich predaj gastrozariadení a iných gastronomických potrieb.
Sme prevádzkovateľmi zariadení v oblasti gastronómie – motorest a penzión- a tak sme v každodennom styku s gastrozariadeniami. Počas zriaďovania našich prevádzok sme v podstate blúdili v kalných vodách rôznych „poradcov“ gastrozariadení .
Po škole životom sme sa rozhodli venovať sa gastronómii a sledovať všetky trendy.

Prinášame Vám výrobky pre zariadenia prevádzok malých i veľkých.
Podnikanie v gastronómii nie je jednoduché, o čom vieme svoje. Ponúkame komplexné riešenie vašej profikuchyne od očisťovacích strojov, mlynčekov, nerezových pracovných stolov, nerezové drezy, elektrické aj plynové sporáky , miešače na cestá, pizzapece po šporáky, varné stolice, konvektomaty a samozrejme zariadenia na odsávanie výparov. Taktiež máme na našich stránkach aj gastrobazárové veci- použité, opotrebované alebo nevhodne nakúpené.
Po dohode sme Vám ochotní spracovať návrh rozmiestnenia spotrebičov v prevádzke spolu s cenovou ponukou. Dodacie lehoty a spôsob dopravy realizujeme povätšine osobne podľa dohody so zákazníkom, pričom cena dopravy závisí od celkovej ceny objednávky.

Správne rozloženie varných a ohrievacích telies v kuchyni resp. v akejkoľvek prevádzke je nesmierne dôležité pre bezproblémový a rýchly chod prevádzky. V nemalej miere tiež ovplyvňuje rýchlosť výdaja a tým v podstate rýchlosť obsluhy zákazníka. Preto skúsme nájsť spoločné riešenie ...